Mums ir dzimšanas diena! Atlaides līdz -70% visos Abakhan veikalos un interneta veikalā.

Mums ir dzimšanas diena! Atlaides līdz -70% visos Abakhan veikalos un interneta veikalā.

Makramē

Makramē
2023. gada 6. aprīlis 69 skatījumi

Makramē

Makramē ir moderns rokdarbu veids, kas ir sasniedzis popularitātes virsotni. Tā ir patīkama un relaksējoša laika pavadīšana, kas sniedz bezgalīgas iespējas. Viss, kas jums nepieciešams, ir makramē aukla, drošības adatas un nedaudz pacietības, lai izveidotu greznu makramē izstrādājumu, kas jūsu mājām piešķirs siltu un individuālu raksturu.

Kā būtu, piemēram, ar makramē atslēgu turētāju, grozu puķu podam, sienas attēlu vai lentīti ap roku? Makramē tehnikā var izgatavot arī dažādas rotaslietas, piemēram, kaklarotas un rokassprādzes. Tāpat šo tehniku var pielietot, lai izgatavotu galdautus, spilvenus, gaismekļus, aizkarus, paklājus, rotaļlietas un pat suņu kaklasiksnas. Iespējas ir bezgalīgas, un vienīgais ierobežojums ir jūsu pašu radošās robežas.

Atslēgu piekariņš

Sienas attēls

Rotaslietas

Galdauts

Spilveni

Gaismekļi

Aizkari

Paklājs

Rotaļlietas

Kā redzat, makramē tehnika sniedz bezgalīgas iespējas, kuras varat izmantot sava mājokļa rotāšanai. Un kāpēc gan neizmēģināt, ko tik vien ar savām rokām šajā tehnikā nevar izveidot?! Sāciet ar vienkāršu līmeni, pakāpeniski palielinot rakstu sarežģītību – darba gaitā atklāsiet arvien jaunus veidus, kā pārvērst savu mājokli un arī uzlabot savu radošo pusi.

Auklas un virves