Kangakauplused

1940. gada otrajā pusē Velsā britu ģimenes uzņēmums “Michael ABAKHAN Ltd” sāka nodarboties ar audumu tirdzniecību. 1991. gadā Igaunijā tika nodibināts meitas uzņēmums ”Abakhan Fabrics Eesti”, kas šobrīd ir kļuvis par spēcīgu un nozīmīgu spēlētāju Igaunijas tirgū. Savukārt 2004. gadā meitas uzņēmums izveidoja savu filiāli Latvijā. Pašlaik ABAKHAN ir lielākais audumu mazumtirgotājs Igaunijā un Latvijā, kopā mums ir 14 veikali, 5 no tiem - Latvijā, 7 - Igaunijā, 1 - Lietuvā, kā arī klientiem ir pieejams arī interneta veikals.

KangakauplusedJau kopš audumu veikalu atvēršanas, ABAKHAN ir populārs starp klientiem, kurus interesē mode un rokdarbi. Kā vecs, tā jauns, kā iesācējs, tā arī pieredzējis rokdarbu mīlētājs tur jūtas kā paradīzē. Šeit ir iespējams rast idejas nepārspējamu izstrādājumu radīšanai. Pieejamās cenas un plašais sortiments ikvienam sniedz iespēju kļūt par mākslinieku, modelētāju, un dizaineri.

KangakauplusedMūsu veikalos iespējams rast idejas mājas labiekārtošanai un dekorēšanai. Gan interjera dizainers, gan ikviena mājsaimniece ABAKHAN veikalā atradīs plašu audumu izvēli dzīvojamo telpu iekārtošanai: mēbeļu un dekoratīvos audumus, aizkaru tillu, vaskadrānas un gultas veļas audumus. Mēs piedāvājam arī segas, paklājus, salvetes, spilvenus.

KangakauplusedKatrs no mums cenšas sekot līdzi modei un ar apģērba palīdzību izteikt savu individualitāti - būt visskaistākajai meitenei izlaidumā, visburvīgākajai dāmai Jaungada ballē, visstilīgākajam puisim ballītē. Mēs palīdzam īstenot ikviena apmeklētāja fantāzijas lidojumu! ABAKHAN veikalos katrs klients - gan drošais eksperimentētājs, kas tikai meklē savu stilu, gan pieredzējis dizainers ar savu gaumi un stila izjūtu, kam tuva mūžam aktuālā klasika, - var izvēlēties savai gaumei atbilstošu un ieceres īstenošanai nepieciešamo audumu.

Mūsu veikalu sortimentā ir pieejami kostīmu un uzvalku audumi, mežģīnes un zīda audumi, samts, likra, trikotāža, flīza audumi, lins un džinss, samts un markizets, stepēts audums un vatelīns, oderu un līmes audumi, bet krāsu un audumu rakstu izvēle ir patiešām iespaidīga!

KangakauplusedABAKHAN veikalu sveramo audumu nodaļā pircējam ir iespēja atklāt neparastu veidu, kā iegādāties audumus uz svara. Tas bagātina produktu klāstu un ir lieliska alternatīva audumu iegādei metros.

Kangakauplused Ikviens, kas aizraujas ar rokdarbiem - adīšanu, tamborēšanu, šūšanu, filcēšanu u.c., - ABAKHAN veikalos atradīs sev vajadzīgos materiālus un nepieciešamās lietas.

KangakauplusedMums ir ļoti plašs šūšanas piederumu un rokdarbu materiālu piedāvājums: diegi, rāvējslēdzēji, apdares lentes, līmlentes, atstarojošās lentes, spalvu lentes, adatas, šķēres, mēbeļu auklas un bārkstis, pērļošanai nepieciešamās lietas, pogas, spiedpogas, lentes, mežģīnes, aplikācijas, sprādzes u.c.

KangakauplusedABAKHAN veikalus ir vērts apmeklēt arī tad, ja jums ir nepieciešama dāvana. Mūsu veikalos Jūs atradīsiet dažādas rotaslietas un aksesuārus - auskarus, aproces, kaklarotas, klatch somiņas, pulksteņus, kabatas portfeļus, lakatus un šalles - kā arī Jums ir iespēja savus tuviniekus, draugus un paziņas iepriecināt ar mūsu dāvanu karti.

KangakauplusedMūsu veikala preču klāsts ir ļoti plašs, tas regulāri tiek atjaunināts un papildināts. Jaunu ideju meklēšana un iespēja tās realizēt par pieņemamu cenu ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc pircēji pie mums atgriežas atkal un atkal.

KangakauplusedE-veikals

Mums bieži jautā, kad tiks atvērti ABAKHAN veikali Valmierā, Ventspilī, Alūksnē un Gulbenē. Fiziski pagaidām mēs nevaram sasniegt visas vietas, kur gaida mūsu preces, bet Jums ir iespēja apmeklēt mūs virtuāli. Tagad mūsu faniem visā Latvijā sniedzam fantastisku iespēju veikt pirkumus, neizejot no mājām.

Sadarbībā ar klientiem esam atvēruši e-veikalu un ceram to pastāvīgi paplašināt un attīstīt, piedāvājot jaunus, kā arī vislabākos produktus par pieņemamām cenām. Būsiet gaidīti mūsu e-veikalā! Ja Jūsu pirkuma summa ir ne mazāka 100 €, tad preču piegāde tiks veikta bez maksas. Iesakām iepirkties kopā ar draugiem un paziņām. Jums būs iespēja ieekonomēt naudu, sadalot savā starpā transporta izdevumus.

ABAKHAN e-veikalā centāmies radīt klientiem draudzīgu un patīkamu vidi. Vienkāršai un ērtai preču meklēšanai, tās varat kārtot pēc krāsas, cenas vai zīmējuma. Piesakoties ABAKHAN jaunumu e-pastam, Jums ir iespēja saņemt jaunākas ziņas par izdevīgiem pirkumiem un atlaidēm mūsu veikalos. Patīkamu iepirkšanos! Pieteikties ABAKHAN jaunumu e-pastam, Jūs varat ...

Jūsu ABAKHAN Audumi

Meie


KOMPĀNIJAS KONTAKTI

SAZINĀTIES AR VEIKALU