Modes apskats rudens-ziema 2022

 

Jauneklīgi minisvārki

Šosezon minisvārki turpina savu triumfa gājienu. Galvenās īpašības, kas raksturo kopējo tēlu, ir atlētiskums un jauneklīgs azarts. 

Izvēlies brīnumjaukus svārku audumus šeit!

Miniskirt-2022

 

Eleganta āda

Pēdējās sezonās mākslīgā āda gūst arvien lielāku popularitāti un arī 2022. gada rudenī-ziemā atkal priecēs mūs pilnā savā krāšņumā. Ādas bikses, svārki, jakas, mēteļi – ar visu to var papildināt savu garderobi. Ja esat drosmīgs, izvēlieties apģērbu no ādas! Bet, ja pie šādas domas vēl jāpierod, iegādājieties sev vienu kvalitatīvu ādas priekšmetu, ko varēsiet lietot ilgu laiku.

Viena lieta gan ir skaidra – ādas apģērbi ienesīsi jūsu garderobē jaunu raksturu!

Leather-fabric

 

Varavīksnes krāsas

Tāpat kā pavasarī, joprojām modē ir tīras un pacilājošas krāsas. Ja nezināt, kuras krāsas ir vispopulārākās, palūkojieties uz spilgtākajiem zīmuļu toņiem – fuksijas rozā, sarkans, karaliski violets un citrusu. No galvas līdz kājām vienā krāsā! Kas vēl labāk var uzlabot noskaņojumu drūmā rudenī!

Šeit var atrast audumus pacilājošās krāsās!

Bright-colours

 

Ekstrēmi trikotāžas izstrādājumi

Kad iestājas auksts laiks, nav nekā labāka, kā ietīties omulīgā adījumā. Turklāt jaukākie no tiem solās būt liela izmēra. Lai arī kādu izmēru jūs izvēlētos, kardigani, džemperkleitas, pledi, divdaļīgi komplekti un džemperi ar aicinoši maigu tekstūru šajā sezonā būs it visur.

Īpaši laba doma ir adījumu darināt savām rokām! Plašais dziju klāsts atrodams Abakhan veikalos vai interneta veikalā!

knitwear

 

Atmodiniet sevī žagatu!

Spīdumi un vizuļi šajā sezonā aktuāli būs ne tikai Ziemassvētkos, bet arī ikdienā. 

Sequins

 

Melnais ir atgriezies!

Visi melnas krāsas cienītāji, priecājieties atkal! Klasiskajai melnajai krāsai pievienojiet tikai nedaudz MIRDZUMA, un viss ir gatavs!

Melnas krāsas audumus var izvēlēties šeit!

Black-outfits

Attēli: www.whowhatwear.co.uk, www.vogue.co.uk