Modes apskats rudens-ziema 2021

 

Viss mirdz un spīd!

Pēc ilga ballīšu un glamūra pārtraukuma modes kolekcijas beidzot ir pilnas ar vizuļiem, kristāliem, metāliskām krāsām un spožumu. Vienkāršais apģērba siluets mirdzošos audumus ļauj izcelt vēl vairāk. Drosmīgākie pilnībā pārklāj sevi ar fliteriem, atturīgākie mirdzumu apvieno ar baltu kreklu un tankzābakiem.

 

 

Uzmanības centrā ir kvadrāti

Mazi kvadrāti, vidēji kvadrāti, lieli kvadrāti! Kvadrāti un kvadrātiņi, lai sezonai piešķirtu pancisku noskaņu. Foršākais bikškostīms, protams, ir RŪTAINS!

 

 

Uzmanību! Sākas krāsu terapija!

Par dizaineru iecienītākajiem šoruden kļuvuši bagātīgi un dziļi toņi, kas paceļ garastāvokli un uzlabo pašsajūtu. Neona krāsas, sabalansēts sarkanais un spilgti violetais piešķir enerģiju un optimismu. Ieteikums tiem, kuri tūlīt nevēlas ietīties spilgtās krāsās – kombinējiet spilgtākus un maigākus toņus.

 


 

Visi adīt!

Trikotāžai mūsu klimatā vajadzētu būt ikviena iecienītam apģērba gabalam. Adītas somas un kleitas līdz potītēm, kašmira turbāni un mīlīgi plaukstu sildītāji. Ietiniet sevi mīkstā adījumā un izbaudiet to, ko ziema mums var sniegt!

 

 

Tumšs džinss

Uzvaras gājienu ar stingru soli turpina džinss. Šoreiz tumšākos toņos. Cieši pieguloši džinsi atstāj skapi, gaidot labākus laikus, un aizstāj ar biksēm, kurām ir paaugstināta jostasvieta un paplatināti bikšu gali. Var izvēlieties arī džinsu kostīmu.

 

 

www.vogue.com