Modes apskats pavasaris-vasara 2022

 

Draiski minisvārki

Iepriekšējo sezonu favorīti – minisvārki – ir klāt arī šajā sezonā, turklāt vēl īsāki! Tomēr, ja svārku garums ir stingri nofiksēts, detaļas un materiāli ļauj fantāzijai vaļu. Izvēlieties, vai jums patīk pazemināta vai paaugstināta jostasvieta, cieši piegulošs vai platāks piegriezums. Izvēlieties audumu atbilstoši savai gaumei – āda, trikotāža, buklē vai kas cits. Un, kad jautāsiet, kādu krāsu izvēlēties, arī šajā ziņā lēmums ir pilnībā jūsu ziņā!

Šeit varat atrast audumus izteiksmīgu tērpu radīšanai!

Minisvārki

Modes tendences var saskatīt starp svītrām

Klasiskais svītru raksts vienmēr ir modē. Šogad jau pazīstamās horizontālās svītras papildinās jaunas krāsu variācijas, platumi un virzieni.

Šeit varat atrast modernus svītrainus rakstus!
Īpaši efektīgu rakstu ļaus veidot mežģīņu pievienošana. Apskatiet preču klāstu!

Klasiskais-svītru-raksts

Baltāks par baltu

Kā pretstats rakstu un krāsu virpulim šī pavasara un vasaras jaunums būs balta un īpaši balta kleita. Stils un materiāls atkal būs valkātājas izvēle – ar rokām darināta tamborēta kleita, kupls tills, vasarīgs lins vai nedaudz svinīgāks satīns.

Baltos audumus meklējiet šeit!
Elegantu noti var piešķirt ar baltām mežģīnēm!

balta-kleita

Bārkstis piešķir bezrūpīgu eleganci

Vasaras apģērbu iecienītākā detaļa ir bārkstis. Mazliet bārkšu iederas visur! Pievienojiet bārkstis vienkrāsainiem un vienkāršiem apģērbiem un pamaniet efektu!

Bārkstis

Krāsas, krāsas, krāsas!

Kad uz ielām sāk parādīties sulīgas krāsas, blāviem toņiem vairs nav vietas! Izdomas bagāti krāsu salikumi un raksti padara košāku pat vispelēkāko dienu.

Atklājiet savas pavasara krāsas!

Krāsas-krāsas

Modes trakums ir tamborēšanas trakums

Tamborētas detaļas modes pasaulē piešķir amatniecības dvesmu. Topi, kleitas, svārki vai atsevišķas detaļas kā apģērba daļa vai kā papildu kārta visam pāri. Izmēģiniet arī makramē!

Lieliska tamborēšanai piemērotu dziju izvēle.
Pie mums atradīsiet arī īpašu dziju sauļošanās apģērbu tamborēšanai pavasarīgos toņos!


Tamborētas-detaļas

Attēli: www.vogue.com, https://www.whowhatwear.co.uk/