Krāsošanas komplekts batikas tehnikā

SKU
1036719
Krāsošanas komplekts batikas tehnikā
Piemērots bērniem no 10 gadu vecuma
Komplektā:
* 1 somiņa
* 1 maciņš
* 3 pudeles krāsas
* 1 maisiņš sodas
* 20 gumijas lentes
* 1 pārsteigums

Visu darbošanās laiku nepieciešama pieaugušo uzraudzība! Pirms lietošanas noteikti izlasiet instrukciju!
Rūpīgi to ievērojiet un glabājiet, lai var secīgi ievērot darbības. Vienmēr valkājiet aizsargbrilles (nav iekļautas komplektā).

Siešana
Pirms sākt darbu, pārliecinieties, vai darba virsma ir pārklāta ar plastmasas pārklājumu (nav iekļauts komplektā), jo krāsa notraipīs virsmas un materiālus. Jāvalkā arī cimdi (nav iekļauti komplektā). Piepildiet krāsas pudeles ar ūdeni līdz etiķetes augšdaļai. Kratiet pudeles 60 sekundes. Piepildiet spaini ar apm. 4,5 litriem ūdens. Pievienojiet sodu un maisiet, līdz tā izšķīst. Pirms krāsvielu uzklāšanas audumu 20 minūtes mērcējiet sodas ūdenī.

Spirālveida tehnika
Novietojiet izstrādājumu uz līdzenas virsmas un izlemiet, kur vēlaties sākt spirāli. Satveriet audumu šajā vietā un grieziet pa spirāli.
Sasieniet izstrādājumu ar gumijas lentēm. Ar divām sloksnēm iztaisiet vienu krustu (vertikāli) un otru krustu (horizontāli), izveidojot ķīļus starp pirmo krustu.
Uzvelciet aizsargcimdus un izvēlieties krāsu, kuru vispirms vēlaties izmantot. Uzklājiet to uz izvēlētās ķīļa formas. Mainiet krāsas, līdz viss audums ir nokrāsots. Izmantojiet plēvi (nav iekļauta komplektā), lai izstrādājumu pārklātu un uzturētu mitru. Lai krāsas kļūtu intensīvākas, atstājiet tās iedarboties vismaz 6 stundas vai ilgāk.
Noņemiet gumijas lentes un skalojiet izstrādājumu siltā ūdenī, līdz ūdens kļūst dzidrs. Ļaujiet tam izžūt.

Brīdinājums!
Komplekts nav ieteicams bērniem līdz 10 gadiem. Lietojams vienīgi pieaugošā uzraudzībā! Satur dažas ķīmiskas vielas, kas var būt bīstamas veselībai. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju, rūpīgi ievērojiet to un saglabājiet, lai var pārbaudīt proces
€13,12 /gab
Pieejamība: 27
Vairāk informācijas