Pirkumam, kas pārsniedz 50 € - piegāde bez maksas un neliela dāvana tiem, kas ir ātrākie!

Pirkumam, kas pārsniedz 50 € - piegāde bez maksas un neliela dāvana tiem, kas ir ātrākie!

Auduma marķieris ar 2 galiem / Melns

SKU
1051035
Līnijas platums 2,3+3,6 mm
Noturīgi tekstila marķieri ar diviem dažādiem filca galiem, ar kuriem var dekorēt jaunus un vecus tekstilizstrādājumus.
Pirms lietošanas marķieri kārtīgi sakratiet un uz darba virsmas novietojiet plastmasu vai kartonu, lai nesabojātu virsmu. Ļaujiet krāsai nožūt 6 stundas pēc dekorēšanas. Kad krāsa nožuvusi, virs un zem tekstila uzklājiet cepamo papīru un nofiksējiet krāsu, gludinot 5 minūtes. Pēc gludināšanas krāsas labi saglabājas, taču izstrādājums jāmazgā līdz 40 °C. Marķieris lieliski piemērots viegliem kokvilnas tekstilizstrādājumiem u. tml.
Dariniet tematiskas iepirkuma somas, lai atvieglotu iepirkšanos! Piemēram, izveidojiet atsevišķu somu augļiem un dārzeņiem, ar marķieri uzzīmējot uz tā burkānus un banānus.
Sagatavojieties skolai un ļaujiet bērnam nokrāsot savu pirmo penāli ar reālistisku pirātu tēmu.
Izrotājiet cepuri, T-kreklu vai dūraiņu pāri ar līnijām un motīviem, lai tiem piešķirtu individuālu raksturu un radošumu.
Tekstila marķieri ideāli piemēroti radošiem ģēnijiem. Varat tos izmantot, lai atdzīvinātu visu veidu audumus ar unikāliem rakstiem un jaukiem zīmējumiem. Šādi marķieri noteikti būs populāri visu vecumu cilvēkiem, sākot no mākslinieciskiem pieaugušajiem līdz radošumu mīlošiem bērniem. Smalka līnija rakstīšanai un zīmēšanai un bieza līnija – lielākas virsmas krāsošanai. Izmantojot mūsu Colortime tekstila marķierus, jums ir abas iespējas. Ja vēlaties vienkāršā veidā izrotāt tekstilizstrādājumus un audumus, šis populārais marķieris ir lieliska izvēle.
1,50 € /gab
Pieejamība: 94
Vairāk informācijas