Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 4 izmēri

Jaunās paaudzes adāmadatas ir vieglas, ērtas, tām ir ideāla forma. Ciešā sadarbībā ar adītājām tradicionālās adāmadatas tika pilnībā pārveidotas. Izmainīts gan materiāls, gan ergonomika - vārdu sakot viss, kas ietekmē adīšanas procesu.
Adatas ir izgatavotas no augstas kvalitātes sintētiska materiāla, tāpēc tās ir elastīgas un patīkami ieguļ rokās. Uz neitrālās krāsas adatu fona jebkuras krāsas dzija būs viegli pamanāma. Ergonomiskās Prym adāmadatas ir patīkami siltas rokās, kā arī ērti turamas. Adatas ir nopulētas ļoti gludas, lai valdziņi pa tām labi slīdētu. Atšķirībā no metāla un koka šis materiāls rokās nerada cietu sajūtu.
* Jauna veida gals. Unikāls, pilienveida formas gals optimizē dzijas uzņemšanu uz adatas un tās vadīšanu.
* Jauna veida šķērsgriezums. Adatas galam šķērsgriezums ir apaļas formas, taču tālāk tas pāriet trijstūra formā. Pateicoties adatas šķērsgriezuma trijstūrveida formai, dzija ar adatu saskaras iespējami maz, tāpēc tā spēj brīvāk slīdēt pa adatu. Tādējādi adīšanas process kļūst daudz ērtāks, jo nav nepieciešams visu laiku stumdīt dziju.
* Jauna veida tērauda trose. Ar plastmasu pārklātā trose ir smalka, bet stipra, kā arī adot nesavērpjas spirālē. Rokas tagad var nodarboties tikai ar adīšanu, tām nav jārūpējas par troses iztaisnošanu.


Pieejamība: Ir noliktavā

Bilde Prece Cenas Skaits Pieejamība
Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 3,5 cm Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 3,5 cm
€7,50/gab
3 gab
Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 4,0 cm Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 4,0 cm
€7,50/gab
7 gab
Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 4,5 cm Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 4,5 cm
€7,50/gab
7 gab
Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 5,0 cm Ergonomiskās apaļās adāmadatas 60 cm / 5,0 cm
€7,50/gab
5 gab