Swipe to the right

Modes apskats rudens-ziema 2019

Modes apskats rudens-ziema 2019
2019. gada 25. jūlijs 11035 Views No comments

Kostīms ar plecu polsteriem vai plecu polsteri kopā ar kostīmu?

Šoruden modē ir ērti un brīvi kostīmi. Taisna griezuma bikses kopā ar brīva krituma žaketi veido elegantu, bet ērtu kombināciju. Ja rodas jautājums par to, kādu materiālu kostīmam izvēlēties, tad izvēlieties tvīdu, rūtainu vai pepita raksta audumu.

Vienam modernam kostīmam ir plecu polsteri, kas padara jūsu plecus tik platus, ka pat grieķu dievi kļūst skaudīgi.

70. gadu Parīzes dāma

Viņai patīk buklē audumi, zeltainas pogas, zīda blūzes, šalles un pieklājīgas jakas. Viņas garderobē dominē siltie piezemētie toņi. Ja viņai ir mazliet mežonīgs noskaņojums, tad viņa ietērpjas leoparda rakstā, bet tikai mazliet.

Āda

2019. gada rudens un ziemas kolekcijās āda viļņojas tā, it kā tā būtu parasts audums. Tiek izgatavotas kleitas, bikses un kostīmi. Āda izskatās tik mīksta un veidojama. No ādas tiek veidoti ziedu pumpuri un volāni.

Spalvas!

Ja fliteri nav jūsu tēma, tad ar spalvu palīdzību piešķiriet savai garderobei maigu vieglumu, gaisīgumu un rotaļīgumu. Ar spalvām tiek pārklāts gan viss apģērbs, gan arī tās tiek izmantotas kā piedevas.

Modernā pačvorka tehnika

Atkārtotas izmantošanas un veco lietu pārveidošanas popularitāte veicina pačvorka tehnikas tendences uz modes skatuvēm. Dizaineri savstarpēji kombinē dažādus rakstus un tekstūras, tādējādi gala rezultātā iegūstot īpaši modernus džemperus, svārkus un kleitas.

Adījumi

Ja kādreiz romba formas raksti bija iecienīti tikai golfa spēlētāju aprindās, tad šoruden tie ir iekarojuši modes skates.
Kategorijas: ApģērbsDažādi