Swipe to the right

Modes apskats pavasaris-vasara 2020

Modes apskats pavasaris-vasara 2020
2020. gada 6. februāris 6021 Views No comments

Baltā krāsā ar izšuvumiem


Šajā pavasarī iekļaujiet savā garderobē baltas krāsas kleitu! Protams, pagājušā gada “naktskrekls” nebūs piemērots. Ideāla kleita ir rotāta ar smalkām mežģīnēm vai makramē, organzas ziediem un pušķīšiem. Savukārt, minimālisma cienītāji izvēlēsies kleitu ar īpašu griezumu.

Lūdzu, ņemiet vērā! Ja vēlaties valkāt baltas krāsas apģērbu un neuztraukties, uzmanieties no bērniem, mājdzīvniekiem un sarkanvīna!
Mēs mīlam zilo!


Stilīgi apģērbties ikdienā ir brīnumviegli. Uzvelc džinsus, iemīļotās bermudas vai saplēstas pusgarās bikses, un tu būsi gluži kā no modes žurnāla izkāpusi. Nav jāvairās arī ietērpties džinsu audumā viscaur - kombinē dažādus toņus un apdares.
Musturi svin uzvaru


Lielie musturi kopā ar lielām puķēm, kontrastējošiem toņiem un milzu punktiem ir atkal klāt. Atturīgais margrietiņu raksts nu jau ir pagātne. Šajā pavasara-vasaras sezonā dominē tropiskie augi.
Vai tu uzdrošinies?


Uz modes skatuvēm notiek cīņa starp nosedzošo un atkailinošo apģērbu. Pārsvaru šobrīd guvuši “Caurspīdīgie”.
Rokdarbu gadatirgus


Tamborējumi vairs nav tikai pludmales apģērbs. Tamborētas kleitas un džemperi iekļauti arī pavasara – vasaras kolekcijās. Rokdarbu uzvaras gājiens ietver arī visa veida bārkstis un izšuvumus.
70-tie


Atkal?!? Šajā sezonā 70-to gadu mode būs tik aktuāla kā vēl nekad. Pludlīniju formas kostīmi drosmīgās krāsās, midi garuma kleitas un musturotas žaketes – tie ir apģērbi, kas kalpos visu mūžu.