Swipe to the right

Modes apskats rudens-ziema 2020

Modes apskats rudens-ziema 2020
2020. gada 4. septembris 1413 Views No comments

Franču dāma


Rudens modes tendences tiecas atdarināt franču dāmas garderobi - svārku kostīmi un daudz detaļu. Dominē sievišķīgi silueti, gari svārki un blūzes ar volāniem vai aizsienamu apkaklīti.

Adījumi


Līdz šim tu domāji, ka adījums ir pats garlaicīgākais apģērba gabals? Nepareizi! Šīs sezonas kolekcijās atradīsi daudz interesantu risinājumu - koķetus atvērumus un detaļu savienojumus. Turklāt modē atkal ir adītas vestes un kardigāni.
Melnais ir atpakaļ!


Lai gan melnā krāsa nekad nav pazudusi pavisam, iepriekšējā sezonā vairāk valdīja baltā krāsa. Toties nu atkal varam droši tērpties melnā no galvas līdz kājām.

Izaicinoši sarkanais


Krāsu mīļotāji šosezon izvēlas sarkano. Derēs visas 50 un vēl vairāk nokrāsas.

Ziemas drūmumu lai aizdzen krāsas


Kas teica, ka sarkans ar lillā neder kopā? Un ja vēl pievieno šķipsniņu rozā? Vienkārši izvēlies krāsas no krāsu paletes un liec tās kopā.

Īrisa konfekšu toņi


Izmēģini dažādus smilšu dzeltenā toņus un atrodi sev piemērotāko. Īpaši stilīgi būs, ja tiem pievienosi vēl arī kaut ko zilu.

Ja musturs, tad rūtains


Šobrīd modes pasaulē valda vienkrāsaini audumi. Ja tomēr gribas musturu, tad šoruden jānēsā rūtains.

Kažoks


Šoziem viens no obligātajiem apģērbiem būs kažoks. Atliek vien cerēt, ka būs arī piemēroti laika apstākļi.

Sudrabainā disko lode

Šis trends ir kā iepriekšējā sezonā valdošo fliteru tālāka attīstība. Fliteri gan joprojām ir modē, taču šosezon īpaši aktuāla būs metāla krāsas mākslīgā āda un pērlītes.
Kategorijas: ApģērbsDažādi