Kangakauplused

1940. gada otrajā pusē Velsā britu ģimenes uzņēmums “Michael ABAKHAN Ltd” sāka nodarboties ar audumu tirdzniecību. 1991. gadā Igaunijā tika nodibināts meitas uzņēmums ”Abakhan Fabrics Eesti”, kas šobrīd ir kļuvis par spēcīgu un nozīmīgu spēlētāju Igaunijas tirgū. Savukārt 2004. gadā meitas uzņēmums izveidoja savu filiāli Latvijā. Pašlaik ABAKHAN ir lielākais audumu mazumtirgotājs Igaunijā un Latvijā, kopā mums ir 13 veikali, 5 no tiem - Latvijā, 7 - Igaunijā, kā arī klientiem ir pieejams arī interneta veikals.

KangakauplusedJau kopš audumu veikalu atvēršanas, ABAKHAN ir populārs starp klientiem, kurus interesē mode un rokdarbi. Kā vecs, tā jauns, kā iesācējs, tā arī pieredzējis rokdarbu mīlētājs tur jūtas kā paradīzē. Šeit ir iespējams rast idejas nepārspējamu izstrādājumu radīšanai. Pieejamās cenas un plašais sortiments ikvienam sniedz iespēju kļūt par mākslinieku, modelētāju, un dizaineri.

KangakauplusedMūsu veikalos iespējams rast idejas mājas labiekārtošanai un dekorēšanai. Gan interjera dizainers, gan ikviena mājsaimniece ABAKHAN veikalā atradīs plašu audumu izvēli dzīvojamo telpu iekārtošanai: mēbeļu un dekoratīvos audumus, aizkaru tillu, vaskadrānas un gultas veļas audumus. Mēs piedāvājam arī segas, paklājus, salvetes, spilvenus.

KangakauplusedKatrs no mums cenšas sekot līdzi modei un ar apģērba palīdzību izteikt savu individualitāti - būt visskaistākajai meitenei izlaidumā, visburvīgākajai dāmai Jaungada ballē, visstilīgākajam puisim ballītē. Mēs palīdzam īstenot ikviena apmeklētāja fantāzijas lidojumu! ABAKHAN veikalos katrs klients - gan drošais eksperimentētājs, kas tikai meklē savu stilu, gan pieredzējis dizainers ar savu gaumi un stila izjūtu, kam tuva mūžam aktuālā klasika, - var izvēlēties savai gaumei atbilstošu un ieceres īstenošanai nepieciešamo audumu.

Mūsu veikalu sortimentā ir pieejami kostīmu un uzvalku audumi, mežģīnes un zīda audumi, samts, likra, trikotāža, flīza audumi, lins un džinss, samts un markizets, stepēts audums un vatelīns, oderu un līmes audumi, bet krāsu un audumu rakstu izvēle ir patiešām iespaidīga!

KangakauplusedABAKHAN veikalu sveramo audumu nodaļā pircējam ir iespēja atklāt neparastu veidu, kā iegādāties audumus uz svara. Tas bagātina produktu klāstu un ir lieliska alternatīva audumu iegādei metros.

Kangakauplused Ikviens, kas aizraujas ar rokdarbiem - adīšanu, tamborēšanu, šūšanu, filcēšanu u.c., - ABAKHAN veikalos atradīs sev vajadzīgos materiālus un nepieciešamās lietas.

KangakauplusedMums ir ļoti plašs šūšanas piederumu un rokdarbu materiālu piedāvājums: diegi, rāvējslēdzēji, apdares lentes, līmlentes, atstarojošās lentes, spalvu lentes, adatas, šķēres, mēbeļu auklas un bārkstis, pērļošanai nepieciešamās lietas, pogas, spiedpogas, lentes, mežģīnes, aplikācijas, sprādzes u.c.

KangakauplusedABAKHAN veikalus ir vērts apmeklēt arī tad, ja jums ir nepieciešama dāvana. Mūsu veikalos Jūs atradīsiet dažādas rotaslietas un aksesuārus - auskarus, aproces, kaklarotas, klatch somiņas, pulksteņus, kabatas portfeļus, lakatus un šalles - kā arī Jums ir iespēja savus tuviniekus, draugus un paziņas iepriecināt ar mūsu dāvanu karti.

KangakauplusedMūsu veikala preču klāsts ir ļoti plašs, tas regulāri tiek atjaunināts un papildināts. Jaunu ideju meklēšana un iespēja tās realizēt par pieņemamu cenu ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc pircēji pie mums atgriežas atkal un atkal.

KangakauplusedABAKHAN INTERNETA VEIKALS

Mūsu interneta veikalā varat veikt nepieciešamo pirkumu neatkarībā no atrašanās vietas un laika. Mūsu interneta veikala sortimentā ir iegādājams viss, kas nepieciešams rokdarbniekiem: dzijas, apģērbu un interjera dizaina audumi, šūšanas piederumi un rokdarbu piederumi.

Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi pirkumiem virs 50 eiro, bet pasūtījumiem, kas pārsniedz 100 €,
piedāvājam atlaidi 10%.

Atbalstot klientu vēlmes, mūsu interneta veikalā var pasūtīt audumu paraugus. Auduma parauga izmērs ir apmēram 10x10 cm, cena ir 1 eiro/gab., un tie pasūtītājam tiek nosūtīti pa pastu bez papildu transporta izdevumiem (gadījumā, ja pasūtītājs vienā pasūtījumā pasūta tikai paraugus).


Ja Jums patīk ērta, ātra un droša iepirkšanās,
tad gaidām Jūs mūsu e-veikalā:

- nepieciešamo pirkumu varat veikt neatkarībā
no atrašanās vietas un laika

- daudzpusīgs produktu klāsts

- bezmaksas piegāde pirkumiem, kas pārsniedz 50 €

- atlaide 10% pasūtījumiem, kas pārsniedz 100 €

- drošs maksājuma veids

- garantēta piegāde

- 14 dienu atgriešanas tiesības.


Jūsu Abakhan Fabrics

Meie


KOMPĀNIJAS KONTAKTI

SAZINĀTIES AR VEIKALU