Krāsa ar dimantiem / 4 dažādi

SKU
1033308
1. solis
Izņemiet visu saturu no kastes, izvelciet audeklu un aplīmējiet to ar lentu vai novietojiet uz tīras līdzenas virsmas.
Padoms: Lai pabeigtu Diamond Art, var būt nepieciešamas vairākas sesijas. Tāpēc ieteicams aplīmēt audeklu uz viegli pārvietojamas virsmas (nav iekļauta komplektā).
2. solis
Atlīmējiet (nenoplēsiet) nelielu daļu no caurspīdīgās aizsargplēves, kas atrodas uz audekla. Jums nav jānoņem visa aizsargplēve: tikai aptuveni 1 līdz 2 collas. Ja nepieciešams, viegli pabīdiet ar nagu gar aizsargplēvi, lai to saburzītu un tā nevirzītos uz priekšu.
Solis 3
Apskatiet atsegto audekla daļu. Izvēlieties kādu lodziņu, ar kuru sākt, un atzīmējiet tajā esošo numuru vai burtu. Saskaņojiet skaitli vai burtu uz audekla ar diagrammu, pēc tam sameklējiet rombiem piepildīto maisiņu ar attiecīgo skaitli vai burtu.
Solis 4
Atveriet izvēlēto maisiņu un izberiet dažus rombus pievienotajā paplātē. Ļoti viegli sakratiet paplāti, lai rombi vienmērīgi sadalītos.
Solis 5
Ielieciet komplektā iekļautās aplikatora pildspalvas metāla galu iekļautajā vaskā. Tas palīdzēs jums savākt rombus
Solis 6
Uzmanīgi piespiediet pildspalvas galu uz romba noapaļotās puses. Paceliet pildspalvu no paliktņa, lai pārbaudītu, vai rombs ir pielipis pie tā.
Padoms: turiet paplāti tuvu pie audekla, tas atvieglos darba plūsmu.
7. solis
Maigi piespiediet rombiņu uz atbilstošā kvadrāta. Atvelciet pildspalvu un pārbaudiet, vai rombs ir pielipis pie audekla.
Padoms: iesācējiem ieteicams vispirms rombus viegli nospiest. Tas palīdzēs rombu nostumt to savā vietā, ja tas nobīdīsies. Pēc tam piespiediet rombu lai to nostiprinātu.
Solis 8
Atkārtojiet 7. soli, lai aizpildītu pārējos šīs sadaļas laukumus. Ieteicams strādāt ar vienu krāsu vienlaikus un vajadzības gadījumā papildināt pildspalvu ar vasku.
Kad esat aizpildījis visus šīs sadaļas kvadrātiņus ar vienu un to pašu skaitli vai burtu, varat pāriet pie nākamās krāsas. Ja paplātē vēl ir
Grouped product items
Produkts Cena Skaits Krājumu Status
Krāsa ar dimantiem / Magical unicorn Krāsa ar dimantiem / Magical unicorn
€15,63 /gab
Krājumu Status: 25
Krāsa ar dimantiem / Peacock Krāsa ar dimantiem / Peacock
€15,63 /gab
Krājumu Status: 11
Krāsa ar dimantiem / Wolf Krāsa ar dimantiem / Wolf
€15,63 /gab
Krājumu Status: 14
Krāsa ar dimantiem / Tiger Krāsa ar dimantiem / Tiger
€15,63 /gab
Krājumu Status: 27
Vairāk informācijas